Erg

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Bildirimi

ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli;

ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;

– Sizi elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek,
– Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,
– İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek,
– İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek.

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır. Kişisel bilgilere sadece yetkili ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgilere (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.) web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanılır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz. Yazılımın geliştirildiği teknolojinin gereği olarak sayfalar arasında ilerlerken bağlantınızın tanınabilmesi için sizin bilgisayarınızda ‘çerez’ (cookie) denilen küçük bilgi parçacıkları tutulacaktır.

Kullanım Koşulları

Bu sitedeki tüm içerik; her türlü ses, metin, görüntü, logo, resim, şekil, çizim, animasyon, klip, müzik ve video kayıtları, yazılım, program kodları ve bunlarla kısıtlı olmamak üzere her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü fikri mülkiyet ve başkaca haklar ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi’ne aittir. Yukarıda sayılan ve sayılanlarla kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü unsurun ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası kopya edilmesi, kiralanması, ödünç verilmesi, değişiklik yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak kaydı ile kullanıcılar kendi özel bilgisayarlarına kâr amacı ve ticari amaç olmaksızın alınabilir. Bu sitede, içerikte yer alan unsurlardan herhangi bir görüntü, yazı, bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi web sitesindeki bağlantılar sizi ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi ağının dışına götürebilir. ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işlevi ile ilgili olarak hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet kapsamında bildirilmektedir. ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten, bu sitelere erişim veya bu sitelerin kullanımdan doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, zarar, ziyan, tazminat, cezai şarttan dolayı sorumlu tutulamaz.

Bu sitede yer alan tüm unsurlar; sadece bilgi verme amacı ile sunulmaktadır. ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu, geçerliliğini, bu bilgilerin eksik veya güncel olup olmadığını garanti ve taahhüt etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeni ile bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten bu nedenle doğabilecek zarardan ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi kesinlikle sorumlu değildir.

İnternet aracılığı ile ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi’ne ilettiğiniz her türlü bilginin (her türlü yorum, öneri, fikir, grafik, v.b. dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı, fikri mülkiyet hukukundan tüm hak ve yetkileri ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi’ne geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgilerin ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi tarafından gizli tutulması zorunlu değildir.

18 yaşından küçüklerin, ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi web sitesinin, velileri veya vasiyelerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi sorumlu değildir.

Bu sitede belirtilen hususlara aykırı hareket eden kişi/kişiler ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi’nin doğmuş ve doğacak her türlü zararını tazmin etmekle yükümlü olacaktır.

Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler

ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi’nin bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, İletişim linkinden faydalanabilirsiniz. ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.

ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

docx file PDF